Nevyriausybinių organizacijų registras

„Transparency International“ Lietuvos skyrius kartu su Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Nevyriausybinių organizacijų (NVO) Programa kuria Lietuvoje veikiančių NVO registrą, kuriame bus teikiama informacija apie būsimus finansavimo šaukimus, NVO skirtus seminarus, taip pat siūloma Lietuvos gyventojams pervesti registre esančioms organizacijoms 2 proc. GPM (Gyventojų pajamų mokesčio) bei kitaip joms paaukoti. Nevyriausybinės organizacijos turės galimybę vykdyti patogią potencialių partnerių paiešką, daugiau papasakoti apie savo veiklas bei tokiu būdu didinti savo matomumą donorams ir visuomenei.

Planuojama, kad pagal šį registrą ateityje taip pat bus atrenkamos organizacijos, galėsiančios gauti finansavimą iš EEE finansinio mechanizmo.

Kviečiame Jus užpildyti anketą, jei norėtumėte, kad Jūsų atstovaujama organizacija būtų įtraukta į šį registrą ir turėtų galimybę naudotis aktyviu organizacijos profiliu.

Raginame atsakyti į visus klausimus, kad Lietuvoje veikiantys donorai bei visi norintys galėtų geriau susipažinti su Jūsų organizacija. Pildydami anketą užtruksite apie 10 min.

Anketą rasite čia – www.nvoatlasas.lt

Anketas maloniai prašome užpildyti iki š.m. kovo 14 d.

Registras pradės veikti 2016 m. pavasarį.„Transparency International“ informacija
2016-03-01