Pasirodyk investuotojams iš viso pasaulio!

Kūrybinių industrijų atstovai kviečiami dalyvauti konkurse „Kūrybinio verslo taurė” (angl. „Creative Business Cup”). Nacionalinio konkurso laimėtojas atstovaus Lietuvą tarptautinio konkurso finale Kopenhagoje lapkričio mėnesį, kur be pagrindinio prizo dalyvių lauks gausus būrys investuotojų ir Verslo angelų. Lietuvos kūrybinių industrijų atstovai kviečiami teikti dalyvių paraiškas iki gegužės 12 d. 

Praėjusiais metais tarptautinio konkurso finale Lietuvą atstovavo dizaino studija „March“, sukūrusi stilingus ir novatoriškus atšvaitus. Pirmą kartą konkurse dalyvavę lietuviai pasirodė geriau nei tikėtasi, jie tarp 54 pasaulio valstybių atstovų užėmė 16 vietą. 

Atranką Lietuvoje organizuojančios Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos direktorė Roma Survilienė pasakoja, jog konkurso „Kūrybinio verslo taurė” finale, kuris vyks Kopenhagoje, didžiausia naujovė ta, jog bus renkamas novatoriškiausias startuolis, kuris turės galimybę dalyvauti unikalioje trijų mėnesių verslo plėtros programoje Danijoje ir su verslo ekspertų pagalba tobulinti savo veiklą bei integruotis į Danijos startuolių ekosistemą. Šiemet tarptautiniame konkurse laukiama daugiau nei 200 verslo angelų ir investuotojų, su kuriais galės susitikti atrinkti dalyviai. 

„Visame pasaulyje kūrybinės industrijos ženkliai prisideda prie ekonomikos augimo ir kuria darbo vietas, tačiau šios srities antrepreneriui sukurti augančią kompaniją kur kas sunkiau nei kitų sektorių verslininkams, nes dažnai kūrybinių sričių verslai nepelnytai traktuojami kaip rizikinga investicija. „Kūrybinio verslo taurė” svarbi stiprinant kūrybinių industrijų antreprenerių verslumo įgūdžius, o tarptautiniam konkursui augant, atsiranda ir naujovių, kurios gali pastūmėti jauną verslą į kitą etapą", – pasakoja R. Survilienė.

Pasak asociacijos direktorės, šiemet atsiranda galimybė į tarptautinį konkursą Kopenhagoje išsiųsti daugiau dalyvių, nes konkursas pasipildė naujomis kategorijomis – bus renkamas ne tik geriausias pasaulyje kūrybinių industrijų antrepreneris, bet ir inovatyviausias startuolis sveikatos/sveikatingumo, maisto, žaidimų ir mokymosi bei sumanios gyvensenos srityse. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos bus atrenkamas Lietuvos atstovas, sutampa su tarptautinio konkurso kriterijais: visų pirma bus vertinamos kūrybinės kompetencijos, svarbios visai verslo koncepcijos sėkmei, taip pat ne mažiau svarbus ir produkto rinkos potencialas. 

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti adresu http://kurybinioverslotaure.lt

Facebook - https://www.facebook.com/CreativeBusinessCupLithuania?ref=hl

Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos informacija
2015-04-13