Startavo verslumo ir kūrybiškumo mokymų ciklas

Kovo 6 dieną startavo Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos vykdomo projekto „Studentų ir dėstytojų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas plėtojant KKI verslo idėjas Alytaus regione“ mokymai. Į renginį viešbutyje „Margis“ netoli Trakų suvažiavo virš 100 studentų ir dėstytojų iš 7 aukštųjų mokyklų: Alytaus ir Vilniaus kolegijų, Lietuvos muzikos ir teatro bei Vilniaus dailės akademijų, Kauno technologijos, Vilniaus Gedimino technikos ir Vytauto Didžiojo universitetų.

Pirmasis mokymų ciklo seminaras projekto dalyviams pristatė pagrindinius verslumo, socialinio verslumo, verslo ir intelektinės nuosavybės teisinio reguliavimo, komandinio darbo aspektus. Kovo pabaigoje vėl susirinkę projekto dalyviai susipažins su kultūros ir kūrybinių industrijų galimybėmis, kūrybinio verslo sėkmės istorijomis. Įgytas žinias projekto dalyviai pritaikys vėlesniuose mokymų ciklo etapuose generuodami ir plėtodami verslo idėjas ir varžydamiesi dėl perspektyviausio socialinio KKI verslo plano Alytaus regionui titulo.

I mokymų etapo (2018 m. kovo 6 d.) pranešimai:
Violeta Bogucevičienė. Projekto veiklų pristatymas
Ugnius Savickas. Kompetencijos ateičiai: kaip mokytis kokybiškai?
Mindaugas Danys. Socialinis verslas: koncepcija, kriterijai ir gerosios praktikos pavyzdžiai. Socialinio verslo politika ir raida Lietuvoje
Dr. Andrius Juškys. Teisinės socialinio verslo KKI sektoriuje plėtros prielaidos
Dr. Erika Vaiginienė. Socialinio ir KKI verslo modeliai

Daugiau apie projektą: http://creativeindustries.lt/lt/naujienos/711/

Projekto vadovė Violeta Bogucevičienė, violeta@creativeindustries.lt

Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos informacija
2018-03-15